Quiz Party na imprezie

Gry i zabawy podczas imprezy urodzinowej.

Organizując wesele, czy imprezę z okazji urodzin dla rodziny i przyjaciół w dobie Covid - 19 jest nie lada wyzwaniem. Spełniając nakazane obostrzenia, okazuje się że nie wszystkie zabawy, czy konkursy możemy bezpiecznie przeprowadzić. Dlatego warto rozważyć gry, które nie mają bezpośredniego kontaktu, a wzbudzają ciekawość i wciągają do wspólnej zabawy Waszych gości.

Quiz Party - ta propozycja zabawy jest właśnie dla Ciebie!

Zaproszeni goście, rodzina przyjaciele biorą udział po kolei. Na ekranie wyświetlane jest pytanie i cztery odpowiedzi w tym jedna właściwa. Tyko jedna osoba odpowiada, a w sytuacji niepewności, może zwrócić się o pomoc do publiczności. W ten szybki i bardzo łatwy sposób możemy poznać historię, hobby, czy niespełnione marzenia Pary Młodej. Każdy uczestnik tej wspaniałej zabawy choć przez chwilę poczuje się jak w telewizyjnym teleturnieju. 

Co musisz zrobić, aby mieć taką atrakcję na swojej imprezie?

W zasadzie, to niewiele. Wystarczy odpowiednio przygotować się i wspólnie zaskoczyć zaproszonych gości.  Pomagam przy układaniu pytań i odpowiedzi. Już na tym etapie jest dużo śmiechu i zabawy. Wszystko przygotuję i odpowiednio poprowadzę. Choć quiz może przybierać wiele form, to wizualizacja sprawia, że jest to najciekawsza atrakcja na weselu. 

Warto wspomnieć, że Quiz Pary możemy forować w dowolnym stylu, czy tematyce. Sprawdzi się na urodzinach, jubileuszach, imprezach rodzinnych, imprezach firmowych.

Zapewne Party Quiz  pozostanie na długo w pamięci imprezowiczów.

Zapraszam serdecznie

DJ/WODZIREJ Wojciech ZIĘBA