Atrakcje na weselu

Atrakcje na weselu, które sprawią, że Wasz dzień będzie naprawdę Najpiękniejszym Dniem w Życiu. Poniższe atrakcje na wesele są dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy na spotkanie , przedstawimy pomysły na udane wesele, dostarczymy wielu porad, opowiemy różne ciekawostki – wszystko po to, by Wasz dzień był pełny niezapomnianych atrakcji. Para Młoda powinna  dobrze się przygotować do własnego wesela.

"Hawajski klimat" Przygotowaliśmy dla Waszych  gości stroje i elementy hawajskie. Gorące rytmy latino,  rumba, cza - cza sprawia, iż na parkiecie robi się niezwykły klimat, który rozgrzewa wszystkich do czerwoności. Dla podkreślenia egzotycznej chwili serwujemy dymiące drinki.

"Taniec w chmurach" efekt stosowany często w produkcji telewizyjnej, taniec, scena. Na Waszym weselu może taki efekt być na żywo, który zaskoczy waszych gości. Efekt polecamy głównie osobom, które niechętnie tańczą walca przed całą rodziną, albo zwyczajnie nie potrafią dobrze tańczyć. Posiadamy specjalną wytwornicę dymu ciężkiego, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić taką atrakcję na Waszym weselu.


"Bańki mydlane" nadają niepowtarzalną oprawę całej uroczystości, a na weselu są prawdziwą atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych. Dla gości jest to niewątpliwie niecodzienny widok, dlatego bańki jako dodatkowa dekoracja ślubna, zyskująca na popularności podczas pierwszego tańca lub w ogrodzie.

"Księga gości" to pamiątka dla Was pełna oryginalnych życzeń. Polega na tym, że obecne na weselu osoby wpisują się, umieszczając aforyzmy o miłości, aforyzmy o małżeństwie, lub życzenia, a także wrażenia z wesela. Księga gości zazwyczaj jest wyłożona na stoliczku, goście w wolnej chwili wpisują się. Taki wpis może być również wykonany w dniu poprawin. O tym, jak wpisać się do księgi informuje prowadzący uroczystość, w naszym przypadku jest to WODZIREJ.

"Konfetti, wystrzałowa tuba"
Wystrzałowe konfetti na pewno podkreśli wyniosłe wydarzenie jakim jest podziękowanie dla rodziców lub jubileusz seniorów rodziny. Polega ono na wystrzeleniu chmurki czerwonych lub białych płatków róż, ewentualnie serduszek. Pełny efekt jest osiągany jeśli w tym samym czasie odpalonych zostaje kilka tub wystrzałowych, co skutkuje widokiem różnorodnych kształtów w okazałej kolorystyce. Najczęściej spotykane wypełnienia to kolorowe prostokąciki, czerwone serca, płatki róż, czy nawet świecące motylki. Konfetti na weselu to atrakcja zapewniająca rodzinom oraz gościom niezapomniane przeżycie.

"Sesje fotograficzne, efekty specjalne", to atrakcja dla Was, a także dla obserwujących gości w dniu ślubu. Oczywiście w sesji fotograficznej mogą wziąć udział świadkowie, rodzice a także rodzina i przyjaciele. Sceneria jest uzależniona od miejsca w którym można wykorzystać duże akweny wodne, oczka wodne, fontanny. Na sali również jest możliwość zadymiania stołu Państwa Młodych, widok jest niesamowity wrażenia po takim weselu nieocenione, zwłaszcza, że zdjęcia i film są wspaniałą pamiątką.

"Pirotechnika sceniczna" zapewniamy efektowną pirotechnikę sceniczną.